Základní informace o TANTŘE

Tantra je založena na přijetí toho, co je nám přirozené. V tantře je každý člověk viděn jako jedinečná bytost ve své dokonalosti, právě takový jaký je. Tantra nechává věci přirozeně plynout a prožívat přítomnost daného okamžiku. Tantra má léčebné účinky, které nás přes přinášené vzrušení učí přijímat sama sebe. Tantra pracuje s energií tak, že dochází k propojení sexuality, srdce a duchovnosti.

Oblázky s nápisy Relax, Body a Soul. Uprostřed je fialový květ.

O tantrických masážích

Tantra masáž využívá vědomého doteku, který niterně zasahuje do emočního těla. Existuje mnoho technik tantrické masáže. Vždy záleží na preferencíh a zkušenosti daného maséra. Masáž je jedním z nejpříjemnějších a nejpřirozenějších způsobů tělesného kontaktu mezi lidmi s jasně určenými hranicemi. Ve spojení s bezpodmínečnou láskou v rámci tantrické masáže, tak můžeme zažít něco skutečně nového. Součástí masáže je masáž celého těla různými druhy doteků o těch nejjemnějších až po dynamické včetně pokládání horkých ručníků, peříček či využití aromaterapiie… Vrcholem většiny tantrických masáží je masáž genitálií – joni či ligamu. Dle individuálního přání je však možné vynechat. Tantrická masáž vám umožní se bez obav skutečně ponořit hluboko do vlastního prožitku.

O tantrickém stylu života

Tantrici vědomě vybuzují a umocňují vnitřní energii. Řídí se tím, že pokud pečujeme o sebe navzájem, tak pečujeme zároveň i o sebe sama. Když pečujeme o druhé, tak tím pečujeme o sebe. Splynutí je zážitkem mystické jednoty.

Tantrické pojetí potěšení je to, které propojuje sexuální energii, srdce i ducha.

Tantrický přistup k životu je tedy založen na radosti, prožívání života naplno, beze strachu a obav. Jako naprosté propojení s existencí, která člověku nabízí nekonečně mnoho darů.

Na západě je často tantra mylně chápána jako sexuální praktika, ale ve skutečnosti je sexuálno pouze odrazovým můstkem k nejvyšší úrovni života propojeného s celkovou existencí. A pouze takový život má pro tantrika skutečnou hodnotu a je oslavou každého přítomného okamžiku.