Detail maséra Tomáše Anděla. Tomáš je do půli těla nahý a stojí v masážní místnosti.

Nechť tyto stránky slouží jako inspirace lidem, kteří se rozhodli poznávat sami sebe přes tělo. Síly v nás jsou mocné, a my je můžeme a nemusíme následovat, vše záleží na našem uvědomění, tužbách a cílech. A pokud si dokážeme uvědomit, že my nejsme jen naše tělo, ale vědomí nacházející v tom těle, a že je zde možná vzájemná spolupráce a poznávání, tak jsme rozhodně na správné cestě.

Tyto stránky už nejsou mou nabídkou tantrických masáží, ale spíše vzpomínkou na něco, co mě v životě nádherně obohatilo a zároveň vzbudilo touhu tímto poznáním obohacovat další duše. Pokud se i vy vydáte podobnou cestou, věřím, že najdete Lásku, stejně jako jsem ji našel já.

Kdo jsem já

Jmenuji se Tomáš Anděl a kromě tantrických masáží se stále věnuji též obchodu v rámci motoristického průmyslu. Jsem absolventem ČVUT, fakulta elektroniky.

Celostní terapie a duchovní cesta jsou však již nedílnou součástí mého života. K esoterice jako takové jsem se dostal díky společnosti Aura-Soma. Díky té jsem založil firmu Barevný svět.

Nyní se však již několik let zabývám především tantrou, která mi pomohla si sebe sama více uvědomit a vnitřně poznat, což mne přivedlo též k vegetariánskému životnímu stylu.

Tantrické masáže mi přinesly do života zjemnění, zcitlivění , empatii a zbavení se niterních bolestí přirozenou cestou. Totéž velmi rád zprostředkuji každému svému klientovi.

Na své tantrické cestě jsem absolvoval například následující kurzy:

  • Pásmo kurzů tantry Mandžury
  • Tantrické kurzy od zakladatelů tantry v ČR : Denisa a Richard, Tantra Spa Prague
  • Kurz One Taste, San Francisco

Díky výše uvedeným kurzům jsem si vytvořil vlastní způsob masáže, který obsahuje důležité části postupů, vybrané z jednotlivých tantrických stylů , tak, že dle mého uvážení a vnitřního cítění splňují ideálně úlohu tantrické masáže a to jak z hlediska duchovní, tak fyzické stránky.

V minulosti jsem působil v těchto tantrických masážních studiích:

  • Studio K
  • Dancing Shiva
  • Naděje v doteku

Věřím, že vás mé stránky osloví a budu se těšit na setkání s Vámi na tantrické masáži.